Úvodní strana Aktuality 2.LIGA U20 Z Jirkova bez bodů

2.LIGA U20 Z Jirkova bez bodů

Dnes odehrála naše děvčata další dva zápasy 2 ligy. Velice smolné a nešťastné vystoupení předvedly po daleké cestě do Jirkova.

První set  byl velice dobře rozehraný, ale kolaps a neschopnost hru zdárně ukončit znamenalo, že domácí hru otočily a vyhrály. Možná, že více naše družstvo bolela ztráta smečařky (zraněné koleno), která si své zranění přivodila při posledním míči setu. Celá tato situace poznamenala druhý set. Třetí byl zase vyrovnanou partií, s dobrým koncem pro domácí. 

Bohužel se nám dnes smůla lepila na paty, a další nešťastné okamžiky zažila celá táborská výprava hned v prvním setu druhého zápasu. Nejprve musela odstoupit hlavní nahrávačka, která si při jednom obětavém pádu poranila loket. Po dalších třech míčích se zranila blokařka, která si poranila kotník. Ve druhém setu se opět bojovalo. Třetí set už byl jasnou záležitostí Jirkova.

To vše velice negativně ovlivnilo dnešní dvojutkání s Jirkovem. 

Rád bych všem hráčkám poděkoval za to, že i když neustále sledovaly zraněné kamarádky, hru nevzdaly a bojovaly.

JIRKOV - VOLEJBAL TÁBOR  3:0 (25,18,23)

JIRKOV - VOLEJBAL TÁBOR  3:0 (18,23,15)

Složení: kap. ŠMAHLÍKOVÁ, HEŘMÁNKOVÁ, GRUBEROVÁ, SEDLÁKOVÁ, JEŽKOVÁ, BUZKOVÁ, WOLINGEROVÁ, V. PŘIBYLOVÁ, L. PŘIBYLOVÁ, FIŠEROVÁ, libera MORAVCOVÁ, MELICHOVÁ

https://m.cvf.cz/skupina.php?soutez=2-U20Z