Úvodní strana Aktuality 2.liga U20 Dvě výhry na úvod

2.liga U20 Dvě výhry na úvod

Hráčky táborského Volejbalu zahájily dvěma zápasy své působení ve druhé lize kategorie U20Z - sk. B

Do Tábora přijelo družstvo VSK Český Krumlov.

První dva sety prvního zápasu zvládl domácí tým skvěle a po zásluze vedl 2:0. Hostující hráčky potom zabraly, a z "jasného" zápasu bylo nakonec drama. Koncovky třetího a čtvrtého setu patřily hostům (25:23,26:24). Rozhodující pátý set byl ovšem opět záležitostí táborských děvčat v poměru 15:8.

Druhý zápas si domácí hráčky pohlídaly, a poučeni z chyb v prvním utkání už nedaly soupeři šanci. Do druhého zápasu se zapojily postupně všechny hráčky, a výsledek 3:0 je odměnou za dobrou hru celého týmu.

VOLEJBAL TÁBOR - VSK ČESKÝ KRUMLOV 3:2 (19,11,-23,-24, 8) a 3:0 (14, 15, 23)

Složení: kap. KRTIČKOVÁ, HEŘMÁNKOVÁ, ŠMAHLÍKOVÁ, WOLINGEROVÁ, PŘIBYLOVÁ V., BUZKOVÁ, GRUBEROVÁ, JEŽKOVÁ, BŘEHOVSKÁ, FIŠEROVÁ, lib. MORAVCOVÁ, MELICHOVÁ