Úvodní strana Aktuality 2.LIGA U20 Jedno vítězství nad KV

2.LIGA U20 Jedno vítězství nad KV

Náročný víkendový program pokračoval po včerejším KP U22 (5 zápasů) další porcí.....dnes odehrály hráčky Volejbalu Tábor další dva zápasy 2.ligy U20. V domácím prostředí hostily družstvo VK Karlovy Vary.

Výkon našich děvčat se dá označit jako NOC a DEN. První zápas se nesl v duchu velkého chaosu a zmaru. Velice špatný výkon, kde nefungovalo nic, znamenal jasnou prohru 3:0.

Druhý zápas byl naopak z naší strany odehrán ve velkém stylu. Hráčky plnily pokyny, a do každého míče šly s jasným cílem, výměnu zdárně zakončit. Kromě třetího setu, kde soupeř zabojoval a zápas posunul do dalšího setu. Tam si ovšem táborské hráčky už pro vítězství došly a mohly se radovat po výhře 3:1.

VOLEJBAL TÁBOR - KARLOVY VARY 0:3

VOLEJBAL TÁBOR - KARLOVY VARY 3:1

Složení: kap. KRTIČKOVÁ, HEŘMÁNKOVÁ, L.PŘIBYLOVÁ, SEDLÁKOVÁ, WOLINGEROVÁ, BUZKOVÁ, ŠŤOVÍČKOVÁ, JEŽKOVÁ, FIŠEROVÁ, ŠMAHLÍKOVÁ, libera: MORAVCOVÁ, MELICHOVÁ