POHÁR KRAJŮ-NOVÉ VESELÍ

Pohár krajů

15. 9. 2018 za účasti táborského volejbalu mladších žaček, proběhlo v Novém Veselí letošní první kolo Poháru krajů.

Družstva byla rozdělena do tří tříčlenných kvalifikačních skupin, ze kterých postupovaly do lepší skupiny přímo první a dva lepší týmy z druhého místa.

Děvčata skupinu začala dobře a lehce si poradila s 1. BV Benešovskou 2:0 (-14,-15). Ve druhém utkání narazila na vítěze této kvalifikační skupiny BVC Chodov, se kterým ve vyrovnaném zápase podlehly 0:2 (18,17). Z druhého místa se však děvčatům podařilo postoupit do skupiny v boji o prvenství.

Ve skupině o umístění jsme nezačali s domácím Novým Veselím úplně nejlépe a stále jsme dotahovali. Nakonec jsme však zabrali a slavili v prvním setu vítězství. Ve druhém nám naopak nevyšla koncovka a vítězství slavily soupeřky 1:1 (23,-18). První set druhého utkání s SK Hlincovkou nebyl z těch nejlepších díky špatnému příjmu. To druhý set byl až na koncovku setu, po celou dobu velmi vyrovnaný 0:2 (-7,-20).  Zbylá dvě utkání byla velmi vyrovnaná, rozhodovali maličkosti, dokonce jsme vždy o dva, tři body vedli, ale v nepřesné koncovce nebo neúspěšným podáním jsme odcházeli poraženi. BVC Chodov 0:2 (-18,-17), Baník Příbram 0:2 (-16,-18).

V další části turnaje se účastní osm týmů a po prvním kole držíme čtvrtou pozici.

Sestava: Bezdičková, Gruberová, Heřmánková, Krejčová, Líbalová, Moravcová, Netrvalová, Oulíková.