POHÁR KRAJŮ MZKY 2019 OLYMP

Pohár krajů

V sobotu 14. 9. 2019 se na Pražském Olympu odehrálo první kolo letošního Poháru krajů mladších žákyň.

V šestičlenné skupině, hráčky Volejbalu Tábor sehrály pět zápasů a hned v úvodu narazily na své jihočeské rivalky z Hlincovky. První set byl od samého počátku vyrovnaný, ale v koncovce nás zradil příjem. A po dramatickém druhém setu 25:27, jsme celkově podlehli 0:2 (-17,-25).

Ve zbývajících čtyřech utkáních odešla děvčata už vítězně.

S Plzeňskou 15. ZŠ jsme zahájili výtečně a hladce set vyhráli. Ve druhé sadě jsme hned v úvodu setu nechali soupeřky odskočit díky nepřesnostem v poli a set prohráli. Ani vstup do rozhodující třetí sady nebyl podle našich představ, ale koncovka nám vyšla na výbornou a Plzeňanky jsme porazili 2:1 (12,-22,10). V následujících utkáních jsme si postupně a lehce poradili s Loko Plzeň 2:0 (15,20), Olympem Praha 2:0 (8,7) a VK Rokycany 2:0 (10,13).

Svůj šestkový debit, dokonce s bodovým přínosem přímých bodů z podání, tzv. esa, si odbila dvojice Melichová A., Oulíková B..

Sestava: Bezdičková, Bočková, Gruberová, Heřmánková, Melichová, Oulíková B., Příhodová, Štrinclová.