MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4- KY-LIŠOV

Čtyřky

29. 9. 2018 proběhl po několika letech v Lišově u Českých Budějovic, turnaj ve čtyřkovém volejbale mladších žákyň.

Turnaje se zúčastnilo šest družstev a odehrál se systémem každý s každým. Nezačali jsme vůbec špatně, hned v prvním utkání jsme si lehce poradili s SK Třebín „B“ 2:0 (5, 10). Poté jsme narazili na celkového vítěze SK Hlincovka „A“ 0:2 (-12, -22). Po nepříliš pohledném prvním setu, jsme díky podání a útočné kombinaci odehráli vyrovnaný set druhý.  S SK Třebín „A“ 1:1 (21, -22) děvčata předvedly skvělou a vyrovnanou hru, především díky zlepšení se v útoku. Předposlední utkání s SK Třebín „C“ 2:0 (16,9), jsme byli po celou dobu jasně lepším týmem a lehce jsme si se soupeřkami poradili. V posledním utkání se nám vůbec nedařilo na podání a proti SK Hlincovce „B“ se dá říci, že to byl hlavní důvod naší prohry 0:2 (-14,-10). Utkání bylo opět strhující a herně velmi vyrovnané, prostě nám chybělo více štěstíčka. V prvním turnaji jsme obsadili celkovou „smolnou“ čtvrtou příčku, protože jsme měli opravdu navíc.

Sestava: Bezdičková, Gruberová, Heřmánková, Krejčová, Kropíková, Příhodová, Štrinclová.