Kvalifikace na mistrovství republiky starších žákyň ve volejbale

  • Úvod
  • Aktuality
  • Kvalifikace na mistrovství republiky starších žákyň ve volejbale

O víkendu 30.4. – 1.5.2022 se v Táboře uskutečnila kvalifikace na mistrovství republiky starších žákyň ve volejbale. Klíč k účasti mezi nejlepší 12 družstev v republice byl předem dán, a to postup z prvních třech míst. Naše hráčky se postupně utkaly s družstvy Lokomotiva Fosfa Břeclav, TJ Sokol Frýdek-Místek, TJ Sokol Roztoky u Prahy, TJ Nivnice,  Volejbal Přerov, VK Jirkov Ervěnice a SK Kometa Praha. Všechna svoje utkání naše hráčky vyhrály 2:0, některé zápasy byly holky lepší rozdílem třídy. Zaslouženě vyhrály skupinu a suverénně postupují do finálového turnaje, který se bude konat  20. – 22. 5. v Bílovci. Kromě našeho družstva budou bojovat o medaile i další družstva z Jihočeského kraje, a to SK Hlincovka, Madeta České Budějovice a SK Č. Krumlov.

Velká gratulace všem děvčatům za jejich bojovnost a předvedenou hru. Hodně štěstí do závěrečného turnaje s přáním vybojovat některou z medailí.

Trenéři:Dagmar Bártová, Marcela Matějková

Hráčky:S. Štrinclová (kap.), L. Přibylová, L. Sedláková, G. Gruberová, K. Krejčová, , L. Heřmánková, K. Buzková, T. Bezdičková,  M. Fišerová