Kvalifikace MČR - ZKYM

Mladé naděje táborského volejbalu hrály ve dnech 13. a 14. 4. 2019 kvalifikaci MČR. Do Bílovce se vydalo 9 statečných hráček, které byly odhodlané vítězit.

V sobotu nás čekal první soupeř KP BRNO. Táborské hráčky vlétly do utkání ve velkém stylu, a svého soupeře přehrály 2:0. Výborný vstup do turnaje byl velikým impulsem i do druhého zápasu. LANŠKROUN byl druhý tým, který stál v cestě hráčkám z Tábora, ale ani on neměl šanci a odcházel poražen 2:0. Na třetí zápas, bylo nutné vyměnit tělocvičnu místního Gymnázia za velkou sportovní halu. Třetím soupeřem bylo družstvo JIRKOVA. Velice vyrovnaný průběh prvního setu rozhodla šťastnější koncovka pro Jirkov (29:27). Ve druhém setu, už tahaly táborské hráčky za kratší konec. První porážka 2:0. Čtvrtý soupeř Karlovy Vary, opět velice vyrovnaný zápas. Tentokrát se z vítězství 2:0 radovaly hráčky Tábora .

Nedělní program zahájil zápas domácího BÍLOVCE s Táborem. Naše hráčky si zápas pohlídaly a zvítězily 2:0. Dalším soupeřem bylo družstvo NAPAJEDEL. V tomto důležém zápase ovšem nepochopitelně naše hráčky nepředvedly dobrou hru, a proto odcházely s prohrou 0:2. Poslední zápas nám přivedl suveréna skupiny, družstvo KRALUP. Favorita jsme potrápily zlepšenou hrou, ale na dobře hrajícího soupeře to nestačilo, a prohrály jsme opět 0:2.

I přes výborné výkony a výsledky našich hráček, nám chybělo trošku víc sportovního štěstíčka. Postup nám unikl opravdu o kousek, přes to si všechny hráčky zaslouží obrovskou pochvalu !!!

Složení: E. LÍBALOVÁ, T. BEZDIČKOVÁ, E. KRTIČKOVÁ, A. OULÍKOVÁ, T. NETRVALOVÁ, L. HEŘMÁNKOVÁ, G. GRUBEROVÁ, E. PŘÍHODOVÁ, S. ŠTRINCLOVÁ