KP KADETEK

Krajský přebor  kadetek ve volejbale

 

    V neděli, 1.3.2020 se v Českém Krumlově uskutečnilo poslední kolo krajského přeboru kadetek. Této soutěže se účastnilo celkem 9 družstev a hrálo se na čtyři kola.  Volejbal Tábor vyslal do soutěže dvě svoje družstva. Soutěž byla rozdělena do dvou výkonnostních skupin, kdy poslední dva týmy ze skupiny A sestupovaly do druhé skupiny a naopak dvě první družstva z B skupiny postupovala nahoru.

   Ve třetím kole došlo k hernímu výpadku táborského áčka, sestup do druhé skupiny a ztráta možnosti udržet si medailové postavení. Přestože v posledním kole hráčky vyhrály B skupinu, nestačilo to na lepší, než konečné páté místo.

Táborské béčko vyslalo do KP kadetek svoje hráčky, které získávají herní zkušenosti. Kolo od kola se lepšily, nejlepší výkon podala děvčata v posledním kole, kdy skončily ve skupině těsně za táborským áčkem. Celkově se umístily na devátém místě.

Krajským přeborníkem v kadetkách se stalo překvapivě družstvo SK Třebín,  druhé místo  SK Hlincovka a třetí příčku obsadil tým VSK Č. Krumlov.