Pojištění hráček a hráčů

Náš volejbalový klub se zapojil do společného projektu „Podpoř svůj klub“, který vznikl za podpory ČVS a generálního partnera českého volejbalu UNIQA pojišťovny. A rádi bychom zapojili i Vás, rodiče, hráče a fanoušky našeho klubu.  Sjednáním pojištění pošlete 10 % ze zaplaceného pojistného na účet klubu. Prostředky budou sloužit na péči a rozvoj  o vašich dětí a k vytvoření ještě lepšího zázemí.
Jak na to?  Každý z nás se jednou dostane do situace, kdy potřebuje dobré pojištění, např. auta, majetku nebo cestovní pojištění. A za tímto účelem Český volejbal a UNIQA pojišťovna spojily síly a vytvořily webovou stránku www.podporsvujklub.com. Tyto stránky slouží k on-line sjednání pojištění, které se Vám může hodit, a také k přímé podpoře našeho volejbalového klubu. Při uzavření pojištění jde 10 % ze zaplaceného pojistného rovnou na účet našeho klubu. Garantujeme, že tento Váš finanční příspěvek využijeme na podporu našich svěřenců: od těch nejmenších až po ty nejstarší děti a mládež.
Velmi nás potěší, půjdete-li do toho s námi. Pomůžete tím nadále vytvářet špičkové zázemí pro Vaše děti. Tak nečekejte na karambol, a navštivte stránku www.podporsvujklub.com. Pojistěte se včas a pošlete tím prémii na užitečný účel.

Pokud budete potřebovat více informací, obracejte se přímo na : Martina Macášková - tel: 775 035 840, e-mail: macaskova@cvf.cz

Soubory ke stažení