ČP ŽÁKYŇ

Výsledky a tabulka:

Český pohár starších žákyň ve volejbale

Ve dnech 18. a 19. 9. 2021 se v Táboře odehrálo kvalifikační kolo ČP žákyň skupiny B. Úvodní den se musely děvčata obejít bez dvou hráček základní sestavy Bezdičková (nemoc) a Gruberová. V zahajovacím utkání jsme nastoupili proti VK Madeta ČB, ale hned v prvním utkání bylo vidět, že družstvo je dobře připravené a výhra 2:0 (12,18) to dokládá. Soupeřkám z Příbrami jsme polevily ve druhém, vyrovnaném setu. Nakonec jsme dokázaly vyhrát 2:1 (20,-23,8). Další dvě utkání proběhla v poklidu, shodným výsledkem 2:0 s VK Benešovská (15,12) a Střešovice (21,8), jak se později ukázalo, nás obě utkání ukolébala. O první místo v tabulce jsme v závěru prvního hracího dne nastoupili proti našim semifinálovým soupeřkám ZŠ Mikulova z loňského MČR a opět to byla bitva. Po vydřeném vítězství v prvním setu se dostavila únava a v dramatickém utkání jsme podlehli 1:2 (18,-12,-10). V nedělních utkáních s Orionem B 2:0 (11,12) a Lvi Praha 2:1 (-21,19,6), jsme zakončili úspěšnou kvalifikaci na druhém místě a tím si pojistili postup do první osmičky.

Sestava A: Baloghová, Buzková K., Gruberová G., Heřmánková, Krejčová K., Melichová, Oulíková B., Přibylová, Příhodová, Sedláková, Štrinclová