Bronzový úspěch starších žákyň

V neděli, 3.4.2022 se uskutečnilo v Č. Budějovicích poslední kolo starších žákyň. Do posledního kola vstupovaly tři týmy s nadějemi na medaile. O prvním místě bylo prakticky již rozhodnuto, ale o druhé a třetí místo se bojovalo do posledního míče. Výborně si vedly hráčky Volejbalu Tábor, které postupně porazily všechny týmy 2:0(VSK Český Krumlov A. SK Hlincovka A, SK Třebín A), kromě VK Madeta A, kdy hráčky vyhrály po vyrovnané hře 2:1. V posledním turnaji se umístily na skvělém prvním místě. Umístění v posledním turnaji rozhodlo o konečném pořadí v krajském přeboru. První místo patří SK Hlincovce, druhé místo VK Madeta A, a o jediný bod na třetím skončil Volejbal Tábor A. Po náročné sezóně je to výborný výsledek. Naše hráčky již měly před tímto turnajem jistotu kvalifikace na mistrovství republiky starších žákyň, kam kromě nich postupují SK Hlincovka (ta má zajištěný již přímý postup na finále z Českého poháru), VK Madeta a ze čtvrtého místa i VSK Český Krumlov. Jihočeský kraj tak budou ve starších žákyních reprezentovat čtyři týmy.

Krajského přeboru se účastnily i mladší žákyně Volejbalu Tábor, které získávají první větší zkušenosti a umístily se na velmi pěkném 10. místě.

Velká gratulace všem děvčatům za jejich bojovnost a předvedenou hru.

Hráčky Volejbalu Tábor A: S. Štrinclová (kap.), L. Přibylová, L. Sedláková, K. Krejčová, , L. Heřmánková, T. Bezdičková, E. Příhodová, M. Fišerová, G. Gruberová, K. Buzková, N. Baloghová