Memoriál Libora Nováka 2018- výsledky

O víkendu 8.-9.9.2018 proběhl v Táboře tradiční turnaj kadetek a juniorek. Turnaj, který máme v kalendáři jako Memoriál Libora Nováka, je poslední přípravou táborských hráček před blížící se ligovou sezónou.

Turnaj proběhl za účasti 12 družstev, která byla rozdělena do třech čtyřčlených skupin. Domácí hráčky nastoupily v "C" skupině s těmito výsledky:

Volejbal Tábor JKY - SK HLINCOVKA KKY 2:0, TJ KRALUPY 0:2, Volejbal Tábor KKY 2:0

Volejbal Tábor KKY - SK HLINCOVKA KKY 0:2, TJ KRALUPY 0:2, Volejbal Tábor JKY 0:2

Základní skupina "C"

1. TJ KRALUPY , 2. VOLEJBAL TÁBOR JKY, 3 SK HLINCOVKA KKY, 4. VOLEJBAL TÁBOR KKY

V další fázi turnaje narazily juniorky na tým VK Karlovy Vary JKY. Velice vyrovnaný souboj měl nakonec šťasnějšího vítěze v domácím družstvu, který svého protivníka 2:1 na sety. Tento výsledek poslal hráčky Volejbalu do finálové skupiny o 1.-3. místo.

Finálová skupina přinesla pěkné zápasy s TJ KRALUPY a SK HLINCOVKA JKY. Táborské hráčky nedaly svou kůži zadarmo, ale na své soupeře nestačily a odešly poraženy za výsledek 0:2. I přes závěrečné porážky, ale přípravný turnaj splnil svou úlohu a ukázal před začátkem sezóny kvality i nedostatky týmu.

Kadetky, které na turnaj doplnily starší žákyně si bohužel odnesly porážky a poslední místo v turnaji, ale také spousty zkušeností, které se jistě budou hodit v nové sezóně.

Za Volejbal Tábor na turnaji nastoupily : JAKUBCOVÁ, GRUBEROVÁ, KINCOVÁ, A. KREJČOVÁ, DOUCHOVÁ, L. NOVÁKOVÁ, PEKÁRKOVÁ, VRTIŠKOVÁ, FRAŇKOVÁ, Z. MATĚJKOVÁ, P. MATĚJKOVÁ, MRÁZKOVÁ, DOLEJŠOVÁ, ZADRAŽILOVÁ, ŠMAHLÍKOVÁ, DUŠKOVÁ, VESELÁ, PROKOPOVÁ trenérky R. KREJČOVÁ, M. MATĚJKOVÁ

1. SK Hlincovka – JKY
2. TJ Kralupy
3. Volejbal Tábor – JKY
4. VK Karlovy Vary – JKY
5. TJ Jiskra H. Brod
6. ASKÖ Pregerten
7. SK Hlincovka – KKY
8. VK Karlovy Vary - KKY
9. VK Benešovská 1. Volejbalová
10. SK Třebín – JKY
11. SK Třebín - KKY
12. Volejbal Tábor „B“


  • Nejlepší nahrávačka – Šárka Jakubcová – Volejbal Tábor
  • Nejlepší smečařka – Aneta Ptáčková – TJ Kralupy
  • Nejlepší blokařka: Monika Valková – SK Hlincovka
  • Nejvšestranější hráčka – Zuzana Vávrová – SK Hlincovka.