Publikováno: 10.10.2017IAutor: Vladimír Panovský

ZŠ MIKULOVA PRAHA - VOLEJBAL TÁBOR   1:3 (17,-23,-18,-24)

0:3 (-18,-19,-19)

1. liga s týmem SKŠ ZŠ Mikulova Praha - 8. 10. 2017

KOMENTÁŘ TRENÉRA CIGÁNA:

Soupeř nás v prostorné tělocvičně přivítal a zároveň zaskočil velmi kvalitním servisem a dobrým útokem jak z „hlavního kůlu“, tak i z „handy“.

My jsme se herně vyrovnali soupeři až v druhé půli setu, ale soupeř si vítězství v setu nenechal vzít. Od druhého setu jsme již začali hrát „naši“ hru a byli jsme víc než vyrovnaným soupeřem. Hlavně v koncovkách si děvčata „šla“ bojovným výkonem pro výhru v zápase a tři body do tabulky.

Druhý zápas již hrála děvčata s velkou pohodou a vycházelo vše. Komu to nahrávačka „půjčila“, tak ten bodoval. Dařilo se bodovat středem, z handy, hlavním kůlem a dařilo se útočiti z „trojky“. Nebýt „deky“ v koncovce třetího setu, kdy děvčata vedla devíti bodovým rozdílem,to byl hezký zápas a nakonec se soupeř vypjal k bojovnému výkonu, ale vítězství bylo naše. Všechna děvčata předvedla bojovný a zodpovědný výkon, za který si vezeme z Prahy 6 bodů.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...