ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

KADETKY - Slovo trenéra (LIGA,OP,ČP)

Publikováno: 04.10.2017IAutor: Vladimír Panovský

Hráčky kategorie kadetek mají opravdu nabitý program, a o krátké hodnocení jejich zápasů jsem poprosil trenéra Wernera Cigána

1. liga s Kometou 23. 9. 2017

Velká spokojenost s nasazením a přístupem hráček k prvnímu mistrovskému utkání. Překvapili jsme soupeře kvalitním servisem a až na malý výpadek ve třetím setu, kdy jsme dělali chyby na podání, to byl velice kvalitní výkon všech hráček.

Ve druhém utkání jsme v druhém setu měli herní výpadek, čehož soupeř plně využil. Třetí set byl o větším štěstí v koncovce pro Kometu. Od čtvrtého setu děvčata bojovala a ve zkráceném pátém setu už jasně herně dominovala. Chtěl bych jim poděkovat za výborný výkon, za který máme 5 bodů.

Okres Radkov 27. 9. 2017

Dnes nastoupila děvčata v nemoci velmi prořídlé sestavě, a vyrovnaným soupeřem jsme Radkovu byli pouze v prvním setu, který skončil 25:23 ve prospěch Radkova. Bohužel se projevil výpadek v tréninkové zátěži a soupeř nás od druhého setu (25:7) jasně přehrával. Vybouchli jsme hlavně na příjmu. Třetí set sice skončil rovněž prohrou 25:19, ale už to nebyla tak tragická hra jako v druhém setu.

RADKOV - VOLEJBAL TÁBOR "A"  3:0 (23,7,19)

Český pohár Hradec Králové 30. 9. a 1. 10. 2017

Do Hradce Králové jsme jeli s cílem uhrát druhou skupinu pro další kolo ČP. V sobotu nás čekala porce čtyř zápasů, což bylo pro děvčata hodně fyzicky a hlavně psychicky náročné. První zápas s Juniorem Brno jsme vyhráli 2:1, ve druhém zápase jsme podlehli Opavě 2:0. Postoupili jsme z druhého místa ve skupině. Dalším soupeřem byla děvčata z Prostějova, kde jsme nezvládli třetí zkrácený set a prohráli 2:1. V posledním večerním utkání, které jsme dohrávali až v 20:50 hod., jsme udolali po úporné bitvě děvčata z Třebechovic p. O. 2:1. V neděli ráno nás v prvním utkání čekal soupeř Španielka Řepy, kdy to bylo velice vyrovnané utkání, kdy nás soupeř přehrál ve zkrácené hře 14:16 a celkově 2:1. Po tomto výsledku jsme ze třetího místa ve skupině bojovali o zařazení do celkové druhé sedmičky pro další turnaj.

Našimi soupeři byla opět Opava, které jsme oplatili porážku 2:1 a poté kadetky domácího Hradce Králové, které jsme porazili 2:0, hlavně velkou bojovností ve druhém setu. Tímto jsme vyhráli skupinu a umístili jsme se na 13 až 14 místě. Cíl byl splněn a chci poděkovat hráčkám za nasazení a bojovnost, i když občas docházeli fyzické síly, přesto to nevzdali a bojovali.

Musím hlavně ocenit, že hrál celý tým devíti hráček. Bylo úplně jedno, kdo je na lavičce nebo na hřišti, bojovaly a povzbuzovaly jedna druhou.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...