ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

POHÁR KRAJŮ MŽKY + slovo trenéra

Publikováno: 21.09.2017IAutor: Vladimír Panovský

10.9.2017 odstartoval POHÁR KRAJŮ pro ročník 2017-18.

Nové Veselí se stalo hostitelem prvního turnaje. Sedm účastníků si připsalo první body za pořadí :

Slovo trenéra Oulíka

10. 9. 2017 za účasti táborského volejbalu, proběhla v Novém Veselí kvalifikace a zároveň první kolo již 25. ročníku Poháru krajů opět. Mladší žačky začaly v kvalifikační skupině celkem dobře a to těsným vítězstvím v prvním setu s Novým Veselím "A". Ve druhém setu již více chybovaly, polevily a prohrály s větším rozdílem. Ve druhém zápase sehrály s družstvem Chodova celkem vyrovnanou hru, ale nakonec opět podlehly. Ve třetím zápase nastoupily proti týmu SK 15. ZŠ a ve druhém setu tohoto utkání holky naprosto polevily, hodně chybovaly a nedokázaly se zapojit do hry. Za stavu 20:0 jsme se obávaly setu bez jediného uhraného míče, ale nakonec si jeden svůj bod uhrály a druhý získaly soupeřovo zkaženým servisem (!!!).

Po kvalifikaci byla družstva rozdělena do základních skupin. Tábor byl zařazen do druhé výkonnostní skupiny spolu s Novým Veselím a vzájemný zápas se započítával. Poté děvčata nastoupily do utkání s Lokomotivou Plzeň. Ve vyrovnaném prvním setu podlehly, ale druhý set s přehledem vyhrály. Radost sobě i fanouškům udělaly až v posledním utkání s týmem Nové Veselí "B". První set s přehledem vyhrály. Ve druhém setu mírně polevily, ale vyvarovaly se přizpůsobení se hře soupeře a dovedly tak utkání k vítězství 2:0.

Děvčata nastoupila ke svému prvnímu šestkovému turnaji a i když byla hra někdy velmi rozpačitá, odvedla děvčata slušný výkon a především ponaučení do dalších utkání. Jako startovní turnaj, hodnotím velmi slušně.

Turnaje se účastní osm týmů a po prvním kole držíme šestou pozici.

Sestava: Bočková, Břehovská, Fučíková, Krtičková, Netrvalová, Oulíková, Trsková

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...