ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

Jordán Cup 2017

Publikováno: 10.06.2017IAutor: Vladimír Panovský

Dnes se na Vojenské plovárně uskutečnil další ročník tradičního antukového turnaje žen.

Pět družstev sehrálo systém každý s každým na dvou hřištích. Za krásného slunečného dne se turnaje účastnilo i družstvo Volejbalu Tábor. Složení družstva bylo opět kombinované od žákyň, přes kadetky až k juniorkám.

Prvním soupeřem našich hráček byl pořádající oddíl. Vojandy však nastoupily pouze v pěti, a chybějící hráčka v poli byla znát. I když zkušené hráčky bojovaly, nakonec našemu týmu podlehly 2:0. Druhým soupeřem bylo složené družstvo, které hrálo pod hlavičkou Brno. Naše hráčky si hrou, která střídala výborné a špatné momenty,připsala do tabulky bod za výsledek 1:1. Třetím soupeřem byl Třebín. Tam si naše holky vybraly špatnou "chvilku". Zápas se nevydařil a soupeř zvítězil 2:0. Posledním vystoupením byl zápas proti Radkovu. Radkovské ženy v předchozích zápasech vždy soupeře porazily 2:0. Naše mladé hráčky se však nezalekly, a hned od úvodu se prezentovaly dobrou hrou bez větších chyb, který znamenal odskočení o několik bodů. Zkušený soupeř, ale náskok stáhl a dokonce vyrovnal. Bojovnost našich děvčat byla po zásluze odměněna. Výhra v prvním setu, byla zasloužená. Druhý set byl opět vyrovnaný, ale v průběhu si radkovské ženy vytvořily náskok, který si už udržely až dokonce.Výsledek 1:1 proti Radkovu byl pěkným zakončením turnaje.

Pořadí: 1. RADKOV, 2. TŘEBÍN, 3. VOLEJBAL TÁBOR, 4. VOJANDY, 5. BRNO

Složení: E.KRAUSOVÁ, B. BABŮRKOVÁ, A.KRŮČKOVÁ, N. GRUBEROVÁ, A. RYCHTECKÁ, E. BRŮŽKOVÁ, B. ČERNÁ, T. DOUCHOVÁ, B. LÍBALOVÁ, libero A. KROUŽKOVÁ
Podporou na lavičce byla i zraněná L. NOVÁKOVÁ
Všem hráčkám patří pochvala za předvedenou hru. Velká gratulace ke třetímu místu.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...