ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

OP trojic

Publikováno: 31.05.2017IAutor: Marcela Matějková

Zlatá medaile z OP trojic žákyň ve volejbale

V sobotu, 27.5.2017 se konalo ve venkovním areálu Hlincovy Hory u Českých Budějovicích závěrečné kolo okresního přeboru trojic mladších žákyň. Tohoto turnaje se účastnilo 12 týmů z budějovického regionu. Hráčky Volejbalu  Tábor se připojily do této soutěže třemi družstvy. Družstvo Volejbalu A bylo průběžně na první pozici, a do posledního klání jelo jako favorit. Děvčata z B týmu byly na průběžném třetím místě a měly před sebou těžkou pozici, obhájit svoje tabulkové postavení. Poslední turnaj se netypicky konal venku na antuce. Volejbalistky nejsou zvyklé na hru na tomto povrchu ani hrát ve venkovním prostředí. Přesto dívky z týmu A skvěle zvládly svoji roli, byly schopné se soustředit a poslední zápasy si skvěle užívaly. Vše vyhrály a zaslouženě si odnášejí zlaté medaile za celkové vítězství. U děvčat z týmu B se projevila herní nevyzrálost a chybějící opora družstva, která se při posledním turnaji zranila. Nadějnou třetí pozici družstvo B neudrželo a obsadilo skvělé čtvrté místo. Pěknou hru předvedly dívky z týmu C a celkově se umístily na výborném pátém místě.
Celkové umístění: 1. Volejbal Tábor A., 2. SK Hlincovka A., 3. SK Hlincovka C, 4. Volejbal Tábor B, 5. Volejbal Tábor C

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...