ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

OP trojic

Publikováno: 31.05.2017IAutor: Marcela Matějková

Zlatá medaile z OP trojic žákyň ve volejbale

V sobotu, 27.5.2017 se konalo ve venkovním areálu Hlincovy Hory u Českých Budějovicích závěrečné kolo okresního přeboru trojic mladších žákyň. Tohoto turnaje se účastnilo 12 týmů z budějovického regionu. Hráčky Volejbalu  Tábor se připojily do této soutěže třemi družstvy. Družstvo Volejbalu A bylo průběžně na první pozici, a do posledního klání jelo jako favorit. Děvčata z B týmu byly na průběžném třetím místě a měly před sebou těžkou pozici, obhájit svoje tabulkové postavení. Poslední turnaj se netypicky konal venku na antuce. Volejbalistky nejsou zvyklé na hru na tomto povrchu ani hrát ve venkovním prostředí. Přesto dívky z týmu A skvěle zvládly svoji roli, byly schopné se soustředit a poslední zápasy si skvěle užívaly. Vše vyhrály a zaslouženě si odnášejí zlaté medaile za celkové vítězství. U děvčat z týmu B se projevila herní nevyzrálost a chybějící opora družstva, která se při posledním turnaji zranila. Nadějnou třetí pozici družstvo B neudrželo a obsadilo skvělé čtvrté místo. Pěknou hru předvedly dívky z týmu C a celkově se umístily na výborném pátém místě.
Celkové umístění: 1. Volejbal Tábor A., 2. SK Hlincovka A., 3. SK Hlincovka C, 4. Volejbal Tábor B, 5. Volejbal Tábor C

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...