ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

Kadetky - kvalifikace

Publikováno: 29.04.2016IAutor: Vladimír Panovský

S menším zpožděním , ale přece. Zde je pár informací k neúspěšně odehrané kvalifikaci o 1. ligu juniorek.

Kadetky Volejbalu Tábor odjely na svou kvalifikační skupinu do Prahy. To, že všechny soupeři budou kvalitní nebylo pochyb. Všechna družstva kromě Dansportu (spadající z ligy) byla vítězem krajských soutěží. Naše děvčata předváděla v kraji výbornou hru, a zcela po zásluze dostala možnost bojovat o ligu.

Před kvalifikací byla všechna děvčata odhodlána se o ligu poprat.
 Bohužel hned v prvním zápase s Dansportem byla na našich hráčkách vidět obrovská nervozita, přesto byl první set vyrovnaný a soupeř ho rozhodl až v samém závěru. V dalších dvou setech už bylo na naší straně o poznání více chyb a nesložených míčů. Dansport zvítězil 3:0.

Dansport - Tábor 3:0 (23,16,18)

Druhým soupeřem bylo družstvo Pardubic. Opět byl z naší strany první set docela dobře rozehraný, ale zase naše chyby rozhodly o tom , že radost z vítězství bude nenaplněna. Pardubice si svou kvalitní hrou uhrály náskok 2:0 na sety. Třetí set byl ze strany táborských hráček nejlepší, uvolněnější a hned se to odrazilo na výsledku. Táborské hráčky získaly třetí set v poměru 25:17 a snížily na 2:1. Ve čtvrtém setu se však hra totálně pokazila, a soupeř toho náležitě využil, ke jasnému vítězství.

Pardubice - Tábor 3:1 (20,17,-17,9)

V neděly nás čekal suverén kvalifikace - Vysočina Jihlava.
Táborská děvčata se snažila držet s favoritem krok, ale Vysočina dokonale využívala kvalitního servisu, a našeho špatného příjmu. Lídr si došel k výhře 3:0, která poslala tým Vysočiny do 1. ligy.

Vysočina - Tábor 3:0 (18,19,18)

Posledním soupeřem bylo družstvo Orionu Praha.
Tento zápas byl už hodně poznamenán únavou a flustrací táborských hráček ze své předváděné hry, která byla místy velice , velice špatná. Nutno říci, že všechna družstva zvládala kvalifikaci po psychické stránce mnohem lépe než naše děvčata.

Orion - Tábor 3:0 (19,17,12)

Složení: KRŮČKOVÁ. JAKUBCOVÁ, SLAVÍKOVÁ, KLEČACKÁ, SMRŽOVÁ, L.NOVÁKOVÁ, KUBOVÁ, V. NOVÁKOVÁ, libera PEKÁRKOVÁ, KROUŽKOVÁ

Obrovské poděkování fanouškům z řad rodičů, hráček (které nemohly nastoupit)a kamarádů, přátel, kteří se snažily v sobotu podpořit naše hráčky.      MOC DĚKUJEME !!!

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...