ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

ČESKÝ POHÁR JUNIOREK - kvalifikace

Publikováno: 11.10.2015IAutor: Vladimír Panovský

Ve dnech 10.-11.10.2015 proběhlo kvalifikační kolo ČESKÉHO POHÁRU JUNIOREK. Družstvo Volejbalu Tábor nastoupilo v Kostelci nad Orlicí.

Sobotní výsledky Volejbalu: základní skupina - Duchcov 2:0, Lanškroun 0:2, Červený Kostelec 2:0

do dalších bojů šlo družstvo ze druhého místa

dalším soupeřem byl Benešov,a po tragickém výkonu v prvním setu jsme prohrávaly 1:0. Druhý set už byl o něčem jiném. Hráčky Volejbalu ho vyhrály 25:12. O vítězi musel rozhodnout třetí set. Naše děvčata do něho vstoupila skvěle a rychle si vytvořila solidní náskok. Bohužel z jasného vedení bylo ještě velké drama do koncovky. Tu však už táborské hráčky zvládly a mohly se radovat z výhry 2:1.

V neděli nás čekal jako první soupeř TJ Žichlínek. Do zápasu nastoupily hráčky, které v sobotu hrály méně. Ukázaly však svou kvalitu a výhra 2:0 byla hodně příjemná.
Poslední duel byl zápasem o to, zda budeme nasazeni pro první kolo v první, nebo ve druhé osmičce. Soupeřem nám bylo družstvo Děčína. Solidní výkon, ve kterém se však objevilo spousty hrubých chyb znamenalo druhou porážku na turnaji a tím i účast ve druhé osmičce.

Složení: kap. KRŮČKOVÁ, JAKUBCOVÁ, SLAVÍKOVÁ, KLEČACKÁ, NOVÁKOVÁ L., BALOUNOVÁ, SMRŽOVÁ, NOVÁKOVÁ V., RAJGLOVÁ, libera PEKÁRKOVÁ, KROUŽKOVÁ

Děvčata odehrála šest zápasů s bilancí 4 výhry a 2 prohry

Družstvo Volejbalu Tábor nastoupí v prvním kole ČP JUNIOREK ve druhé osmičce !!!

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...