ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

Turnaj - Tábor

Publikováno: 06.09.2015IAutor: Vladimír Panovský

V sobotu začal již tradiční přípravný turnaj kadetek a juniorek s ligovou a extraligovou účastí. Domácí oddíl Volejbalu Tábor vyslal do bojů dva své zástupce.

Kadetky nastoupily ve skupině "A" společně s Třebínem KDY (2:0), LOKO Plzeň KDY (0:2), Španielka JKY(0:2).
    Starší žákyně nastoupily ve skupině "B" s ČEZ ČB 0:2,Třebín JKY 0:2, Kralupy KDY 0:2

Třetí místo KADETEK ve skupině a čtvrté místo STARŠÍCH ŽÁKYŇ svedlo naše zástupce v semifinále II. Zápas se nesl ve znamení obrovského boje,kde první set zvládly kadetky lépe, a ve druhém setu zase výborně zahrály zákyňky. Rozhodnout musel třetí set, ve kterém se nakonec radovaly kadetky po výhře 15:13 a celkově 2:1 na sety.

Prvním nedělním soupeřem kadetek VE SKUPINĚ 7-9 místo je Třebín JKY 1:2, posledním soupeřem je LOKO Plzeň JKY 0:2.
Starší žákyně začnou nedělní program VE SKUPINĚ 10-12 místo s Hlincovkou 2:1, nakonec  Třebín KDY 0:2

Kadetky Volejbalu Tábor obsadily na domácím turnaji 9.místo, starší žákyně 12.místo.

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...