ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1. liga KADETKY TÁBOR - KRALUPY

Publikováno: 14.02.2015IAutor: Vladimír Panovský

Dnes 14.2.2015 odehrály kadetky Volejbalu další dva zápasy 1. ligy. Na domácí palubovce hostily tým Kralup.

VOLEJBAL TÁBOR - KRALUPY 3:0 ( 14,13,13)

První zápas byl ze strany domácích hráček odehrán na výbornou. Skoro bezchybná hra podpořená dobrou obranou a solidním útokem znamenala vítězství 3:0. Všechny hráčky se zapojily do hry a odvedly výbornou týmovou práci.

VOLEJBAL TÁBOR - KRALUPY 3:2 (19,-22,-24,19,14)

Druhý zápas začal opět dobře a výhra v prvním setu udělala hráčkám i divákům radost. Od druhého setu se hra Kralup zlepšila a domácí hráčky se pouze bránily a s tím přišel i vzrůstající počet chyb. Třetí set byl obrovsky vyrovnaný boj, bohužel v koncovce udělaly domácí hráčky chyby v útoku a na příjmu, a Kralupy se dostaly do vedení 2:1 na sety. Čtvrtý set se domácí hra vrátila do začátku. Méně chyb a dobré souhry zakončené přímo na zem. 2:2 !
Pátý rozhodující set začal zase soupeř lépe a do "otočky" si nesl tří bodový náskok. Bylo však vidět, že táborské hráčky nechtějí odevzdat soupeři další bod. Na konci musel domácí tým dokázat obrovskou snahu, protože Kralupy vedly už 14:12. Hráčky Volejbalu však sehrály koncovku mistrovsky, a otočily skóre na konečných 16:14.

Složení: kap.NOVOTNÁ, JOŠTOVÁ, M.KRAUSOVÁ, JAKUBCOVÁ, SLAVÍKOVÁ, KLEČACKÁ, KUBOVÁ, MARCOLLOVÁ, libero PEKÁRKOVÁ

Táborské družstvo si připsalo výborných 5 bodů do tabulky, a vítězství muselo potěšit i fanoušky, kteří přišly povzbudit a podpořit naše hráčky. MOC DĚKUJEME !!!

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...