ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1. liga KADETKY ORION - TÁBOR

Publikováno: 18.01.2015IAutor: Vladimír Panovský

Hned v neděli odcestoval tým Volejbalu do Prahy, kde nás v predehrávce hostil místní ORION.

Holky chtěly odčinit sobotní zaváhání, a do svého soupeře se pustily s velkou chutí. Přesto domácí hráčky se nechtěly vzdát. Výsledek 25:23 pro Tábor mělo naše hráčky uklidnit, nastal však již tradičně nepochopitelný zkrat!!! a prohra ve druhém setu 25:12. Po důrazném komentáři trenéra začalo družstvo hrát svou hru s kvalitou, a třetí (25:18) a čtvrtý (25:21) set už zvládlo opět velice dobře.

Druhý zápas si táborské hráčky pohlídaly. Méně chyb, zlepšený příjem a větší počet složených útoků znamenaly vítězství Tábora v poměru 3:0 na sety.

ORION - TÁBOR 1:3 ( -23,12,-18,-21) a 0:3 (-18,-18,-17)

Složení: kap. M.KRAUSOVÁ, JOŠTOVÁ, JAKUBCOVÁ, KRŮČKOVÁ, KLEČACKÁ, BALOUNOVÁ, SLAVÍKOVÁ, KUBOVÁ, L.NOVÁKOVÁ, libero PEKÁRKOVÁ

Pochvalu si zaslouží JAKUBCOVÁ, JOŠTOVÁ. Dobré momenty, ale  na svých postech předvedla všechna děvčata.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...