ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1. liga KADETKY TÁBOR - CHODOV

Publikováno: 19.10.2014IAutor: Vladimír Panovský

V sobotu 18.10.2014 pokračovala 1 liga kadetek. Volejbal Tábor hostil tým Chodova. Domácí hráčky se snažily získat premiérové ligové body.

Do sestavy Volejbalu se zapojilo druhé libero Katka Marcollová, naopak týmu chyběla Slavíková a blokařka Krůčková.

Úvod prvního zápasu nebyl ze strany domácích špatný, ovšem pár chyb přidělilo soupeři potřebný náskok do koncovky, který si hráčky z Chodova udržely. Další dva sety už se domácím hráčkám nedařilo držet krok se soupeřem, který si v pohodě došel pro tři body za výhru 3:0.

Volejbal Tábor - Chodov 0:3 (-21,-11,-17)

Druhý zápas byl v prvním setu opět boj, tentokrát ovšem razantnější útok, bojovnější a přesnější hra v poli znamenala skvěle zvládnutou koncovku. Domácí hráčky se mohly radovat z vedení 1:0. Další průběh zápasu se stal pro hráčky Volejbalu černou můrou. Druhý set byl velice špatně zvládnutý. Ve třetím setu přišla pro domácí další rána ( zranění a odstoupení kapitánky Novotné). Čtvrtý set už si hráčky Chodova užily. Cesta domu byla pro ně velice radostná, protože si z Tábora odvezly všechny body. Naopak trápení pokračuje na straně hráček Volejbalu.

Volejbal Tábor - Chodov 1:3 (23,-11,-11,-12)

Složení: kap. NOVOTNÁ, JOŠTOVÁ, JAKUBCOVÁ, MOULEOVÁ, KRAUSOVÁ, KUBOVÁ, L.NOVÁKOVÁ, KLEČACKÁ, BALOUNOVÁ, libera PEKÁRKOVÁ, MARCOLLOVÁ

I přes to, že do zápasů nastoupily všechny hráčky, nepodařilo se zvládnout další zápasy. Takže čekaní na první body stále trvá. Doufejme, že se hráčky s dalším soupeřem už prosadí, a přivezou ze Sokolova tolik potřebné body.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...