ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1 liga JKY TURNOV - VOLEJBAL TÁBOR

Publikováno: 21.02.2014IAutor: Panovský Vladimír

K důležitým zápasům odjela skupina táborských hráček do Turnova. S cílem uhrát minimálně bod, který s jistotou zaručil setrvání ligové příslušnosti v kategorii juniorek pro město Tábor.

V prvním zápase chybělo málo k tomu, aby se to podařilo, když ve třetím setu mala táborská děvčata šanci. Dobře hrající tým Turnova ovšem bojoval o něco více než naše děvčata a hlavně bez chyb v důležitých momentech.

Druhé vystoupení byl opět nesmírný boj. Největší drama přišlo ve čtvrtém setu. Domácí tým vedl 2:1 na sety. Bitvu nervů a vůle ovšem zvládl táborský tým velice dobře a ve strhujícím čtvrtém setu Tábor slavil za vítězství 30:28. Výhra znamenala srovnání stavu na 2:2 a tím pádem i bod, který měl cenu zlata!!!

Turnov - Volejbal Tábor 3:1 (18,-22,23,13) a 3:2 (22,-19,22,-28,12)

Složení: BOČOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, POŠMUROVÁ, DRACHOVSKÁ, KRŮČKOVÁ, M.KRAUSOVÁ

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...