ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1.liga JKY Pardubice - Volejbal Tábor

Publikováno: 27.01.2014IAutor: Panovský Vladimír

V sobotu 25.1.2014 sehraly juniorky Volejbalu Tábor další dva zápasy 1.ligy. Hostitelem bylo družstvo z Pardubic.

Už první zápas ukázal, že družstvo z východu čech bylo na tyto duely s Táborem výborně připravené. Naše hráčky, narozdíl od soupeře dělaly více chyb a to rozhodlo o jasné prohře táborských juniorek v prvním měření sil v poměru 3:0.

TJ Sokol Pardubice - Volejbal Tábor 3:0 (18,23,18)

Ve druhém zápase se trochu změnila strategie i složení v sestavě. Výsledkem byl parádně odehraný první set a vítězství 25:18. Druhý set byl obrovskou vyrovnanou bitvou, ale bohužel v koncovce byl šťastnější domácí tým 27:25. Průběh třetího setu měl pardubický tým pod svou kontrolou, a kráčel si pro výhru, ale táborské juniorky ještě dakázaly zabrat a stáhnou náskok. V pardubickém týmu ale vsadily na zkušenost a set uhrály 25:23. Na další obrat už Tábor po dvou prohraných koncovkách neměl.

TJ Sokol Pardubice  - Volejbal Tábor 3:1 (-18,25,23,15)

Složení: BOČOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, VAŠÍČKOVÁ, JOŠTOVÁ, DRACHOVSKÁ, POŠMUROVÁ, M.KRAUSOVÁ

Hodnocení: Pochválit musím nahrávačku Novákovou, která opět držela táborské naděje skvělým servisem, v útoku výtečně zahrála Vašíčková.
Bylo na to přivést z Pardubic body a mrzet nás může hlavně koncovka druhého setu druhého zápasu.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...