ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1 liga JKY VOLEJBAL TÁBOR - TURNOV

Publikováno: 19.01.2014IAutor: Panovský Vladimír

V sobotu 18.1.2014 odehrály juniorky Volejbalu Tábor další dva zápasy 1. ligy. Na domácí palubovce hostily tým TJ Turnov.

První zápas naznačil dobré kvality hostů z Turnova. Ve vyrovnané první sadě se nakonec domácí tým musel sklonit před soupeřem, a ten po veliké bitvě zvítězil 31:29!!! Druhý set  nebyl ze strany Tábora odehrán špatně, ale udělal o pár chyb více než soupeř, a to znamenalo vedení hostů 2:0 na sety. Musela nastat opět změna v sestavě ( stejně jako tomu bylo v minulém zápase s Mladou Boleslaví). Změna přinela své ovoce, a třetí set zvlálo domácí družstvo lépe. Čtvrtý set byla hra " o všechno" . Hráčky důležité momenty zvládly 2:2.  O vítězství jednoho z týmů musel rozhodovat pátý set. Od třetího setu předváděly táborské hráčky zodpovědný výkon, a i když soupeř hrál opravdu dobře, slavit vítězství mohl nakonec Tábor.

VOLEJBAL TÁBOR - TJ TURNOV   3:2 (-29,-22,22,21,13)

Druhý zápas u byl jasnější záležitostí než zápas první. Domácí hráčky dokazovaly svou kvalitu podpořenou výborným KOLEKTIVNÍM výkonem. V některých momentech se hrál moc krásný volejbal!!! Hráčky Tábora si došly pro výhru 3:0.

VOLEJBAL TÁBOR - TJ TURNOV   3:0 (19,20,14)

Složení: BOČOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, JOŠTOVÁ, POŠMUROVÁ, DRACHOVSKÁ, KREJČOVÁ,(první zápas KRŮČKOVÁ), libero MARCOLLOVÁ

DO SESTAVY TÁBORA SE PO DELŠÍ PAUZE ZAVINĚNÉ ZRANĚNÍM VRÁTILY DVĚ HRÁČKY KREJČOVÁ A VAŠÍČKOVÁ. ZATÍM CO KREJČOVÁ DO ZÁPASŮ NASTOUPILA A ZAHRÁLA DOBŘE, BOHUŽEL DRUHÁ JMENOVANÁ NEMOHLA DO ZÁPASŮ NASTOUPIT Z DŮVODU ADMINISTRATIVNÍ CHYBY V SOUPISCE. TÍMTO SE NELČE OMLOUVÁM. CHYBA JE NAPRAVENA A DOUFÁM, ŽE V PŘÍŠTÍCH ZÁPASECH UŽ BUDE NELČA OPĚT PLNOHODNOTNOU SOUČÁSTÍ TÝMU.

HODNOCENÍ: Všechny hráčky předváděly výborný bojovný výkon, zodpovědné týmové pojetí nakonec slavilo úspěch a dalších 5 bodů a dvě vítězství jsou dobrým počinem do dalších těžkých zápasů.

Velikou pochvalu si dnes zaslouží všechny hráčky. Obrovský dík patří divákům za podporu a fandění.  DĚKUJEME!!!

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...