ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1.liga JKY Mladá Boleslav - Volejbal Tábor

Publikováno: 12.01.2014IAutor: Panovský Vladimír

V sobotu 11. ledna odceslovalo družstvo juniorek k dalším zápasům 1 ligy. Hostila nás Mladá Boleslav.

V prvním zápase patřil úvod našim hráčkám a bylo s toho vedení 2:0 na sety. Potom ale přišlo několik chyb našich děvčat a soupeř ve svém výkonu přidal. Byla z toho ztráta třetího setu a snížení na 2:1. Čtvrtý set táborské hráčky zvládly na jedničku a mohly slavit vítězství 3:1.

Důležité pro táborské hráčky byl skvělý servis nahrávačky Novákové a velice kvalitní hra všech hráček!

Mladá Boleslav - Volejbal Tábor   1:3 (-15,-19,18,-17)

Úvod druhého zápasu byl opakem prvního. Našim děvčatům se nic nedařilo. Boleslav vedla 2:0 na sety a vypadalo to s táborským družstvem zle. Bylo nutné udělat několik změn v sestavě a dodat děvčatům nějaký impuls ke zdramatizování zápasu. Holky pochopily a výsledkem byla opět kvalitní hra podpořená skvělím servisem tentokrát více hráček !!! K Novákové se přidala Bočová a Pošmurová. Přihrávku velice dobře zvládalo libero Marcollová. O útok se starala Joštová, Rychtecká Krůčková, Drachovská.

Mladá Boleslav - Volejbal Tábor   2:3 (18,17,-14,-22,-8)

Složení: BOČOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, JOŠTOVÁ, POŠMUROVÁ, KRŮČKOVÁ, DRACHOVSKÁ, libero MARCOLLOVÁ

ZHODNOCENÍ: Děvčata odehrála dva zápasy "venku" a přivazla si 5 bodů. Kladně se dá hodnotit síla družstva při velkolepém obratu ve druhém zápase  z 0:2 na 3:2 !!!  V pátém setu ještě Boleslav vedla 8:7. Pak ale táborské hráčky nepustily domácí tým k ničemu a vyhrály 15:8.

Velice kvalitní výkon a skvělý přístup všech hráček!!!

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...