ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1 liga JUNIORKY 16.11.2013

Publikováno: 17.11.2013IAutor: Panovský Vladimír

V sobotu 16.11.2013 pokračovala 1.liga juniorek a kadetek. Volejbal Tábor hostil v juniorkách tým TJ Sokol Bedřichov, kadetky družstvo Sokolova.

Juniorky Volejbalu bojovaly o další důležité body s kvalitním družsvem, které je v tabulce hned před Táborem. V prvním zapase byl první set obrovský boj, který hosté nakonec zvládly lépe. Potom táborské hráčky začaly hrát přesněji a bojovněji. Změnil se vývoj hry a klid se usedil na táborské straně. Děvčata dohrála zápas ve svůj prospěch, a na tvářích hráček byl vidět i úsměv.

Volejbal Tábor - Sokol Bedřichov   3:1 (-23,21,14,23)

Složení: POŠMUROVÁ, JOŠTOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, NOVOTNÁ, T.DRACHOVSKÁ, LAUBEROVÁ, ROSOLOVÁ, MACHAČOVÁ, libero BOČOVÁ

Druhý zápas naopak od prvního zvládly táborské hráčky s přehledem, a výsledek 25:12 byl za vše hovořící. Druhý set byl zase velkým bojem a koncovku zvládl soupeř. Výhra druhého setu Bedřichov vyburcovala. Hostům patřil i set třetí. Čtvrtý set zase ukořistil domácí tým, a musel rozhodnout pátý set. Vyrovnanou bitvu nakonec vybojovaly pro sebe táborské hráčky.

Volejbal Tábor - Sokol Bedřichov  3:2 (12,-24,-21,21,16)

Složení: BOČOVÁ, POŠMUROVÁ, JOŠTOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, NOVOTNÁ, T.DRACHOVSKÁ, ROSOLOVÁ, MACHAČOVÁ, libero MARCOLLOVÁ

Obrovskou pochvalu a dík si zaslouží celé družstvo. Každá hráčka dala do zápasů co mohla, a výborný kolektivní výkon byl ohodnocen pěti body!!!

Poděkování fanouškům za povzbuzování a podporu. DĚKUJEME !!!

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...