ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

Český pohár - VÝSLEDKY 26.-27.10.2013 Hradec Králové

Publikováno: 28.10.2013IAutor: Panovský Vladimír

O uplynulém víkendu odcestovala sedmička statečných bojovnic táborského Volejbalu k prvnímu kolu ČESKÉHO POHÁRU KADETEK A JUNIOREK. Hrálo se v Hradci Králové.

Kvalifikace rozhodla, že nastoupíme v elitní první osmičce, což také znamenalo nesmírně těžké zápasy.

V sobotu nás na úvod čekal vítěz loňského ročníku Červený Kostelec, a i přes snahu našich děvčat nás dobře hrající soupeř přehrál 2:0. Hned po skončení nám los přisoudil dalšího soupeře Střešovice JKY. Táborské hráčky opět předvedly kvalitní výkon, který ovšem tentokrát znamenal vítězství Tábora 2:0! Dalším týmem, se kterým se Tábor utkal bylo družstvo Moravské Třebové. S dobře hrajícím soupeřem (především v poli) si nakonec naše hráčky poradily a byla na světě druhá výhra 2:0! Posledním sobotním soupeřem byl tým Junior Brno. Po výborně sehraném prvním setu, přišla ve druhém studená sprcha pro táborské hráčky, a i přes to, že jsme si ve třetím rozhodujícím setu udělaly značný náskok, nepodařilo se ho udržet a byla z toho nakkonec prohra 1:2.

Neděle nám přisoudila domácí Hradec Králové jako prvního soupeře. Děvčata opět předvedla celkem slušný výkon, avšak několik zbytečných chyb nás srazilo na kolena, a tak přišla zákonitě prohra 2:0. Šestým v pořadí byl tým Sokolova. Opět stejná písnička. Slušný vyrovnaný výkon a zbytečné chyby. Další prohra 2:0.
Posledním soupeřem byl pro nás tým Karlových Varů. Důležitý zápas, který určil konečné pořadí. Fantastickým výkonem si táborské hráčky došly pro výhru v prvním setu. Druhý set byl jasnou záležitostí pro Vary. Musel rozhodovat třetí se. Naše hráčky se do soupeřek zakously, a s jasnou vidinou vítězství si došly pro další úspěch. Výhra 2:1 znamenala v konečném pořadí senzační a fantastické 4 místo, které připíse našim děvčatům 21 bodů do celkové tabulky ČP.

VÝSLEDKY VOLEJBALU TÁBOR :
                                                 ČERVENÝ KOSTELEC   0:2 (-15,-8)
                                                 STŘEŠOVICE JKY        2:0 (20,19)
                                                 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ  2:0  (18,16)
                                                 JUNIOR BRNO  JKY      1:2  (22,-9,-11)
                                                 HRADEC KRÁLOVÉ      0:2  (-20,-21)
                                                 SOKOLOV                   0:2  (-18,-23)
                                                 KARLOVY VARY           2:1  (22,-10,7)

Složení: POŠMUROVÁ, NOVOTNÁ, JOŠTOVÁ, RYCHTECKÁ, KREJČOVÁ, DRACHOVSKÁ, ROSOLOVÁ

Obrovský dík hráčkám za výbornou reprezentaci oddílu a města v republikové soutěži !!!

Veliká pochvala a uznání všem hráčkám, že v minimálním počtu zvládly odehrát nesmírně těžký turnaj, a navíc dasáhnout skvělého výsledku, kterým je udržení týmu v první osmičce pro druhé kolo, a úžasné 4 místo z hradecké haly.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...