ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1 liga JUNIORKY 19.10.2013

Publikováno: 19.10.2013IAutor: Panovský Vladimír

Dnes pokračovala 1 liga juniorek. Volejbal Tábor hostil tým ŠSK Demlova Jihlava.

V prvním zápase hrály táborské hráčky celkem vyrovnanou partii. Po vyhraném třetím setu to dokonce vypadalo, že by domácí tým mohl pomýšlet i na 3 body. Bohužel nezvládnutý čtvrtý set naznačil, že to bude všechno úplně jinak. První tým tabulky  dokázal v pátém setu, proč je to tým, který dosud neprohrál. S přehledem si došel i pro druhý bonusový bod a Tábor si odnesl pouze jeden.

Ve druhém zápase se očekávalo, že se táborské hráčky poučily s předchozího utkání, ale zjištění, že tomu tak není, bylo velkým zklamáním.  S nejhorším výkonem z dosud odehraných zápasů přišla i prohra 0:3 až s ostudným výsledkem třetího setu (25:8)!!!

Složení: BOČOVÁ, V.NOVÁKOVÁ, RYCHTECKÁ, JOŠTOVÁ, NOVOTNÁ, KREJČOVÁ, T.DRACHOVSKÁ, MACHAČOVÁ, ROSOLOVÁ , libero POŠMUROVÁ

Poděkování fanouškům!!! Snad už v dalších zápasech neuvidí tak špatný výkon našich děvčat.

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...