ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

1 liga JUNIORKY 12.10.2013

Publikováno: 13.10.2013IAutor: Panovský Vladimír

Další zápasy sehrály juniorky Volejbalu Tábor. Soupeřem nám bylo družstvo SK Hlincovka.

VOLEJBAL TÁBOR - SK HLINCOVKA  3:2 (14,21,-20,-20,7)

Začátek prvního zápasu nám zase sedl na výbornou, a dlouho to vypadalo, že by se mohl odehrát na pouhé tři sety. Jenže od třetího setu začalo na hřišti úřadovat družstvo Hlincovky, a našim děvčatům se přestalo dařit na příjmu, a i slabší útok nakonec znamenal, že o vítězi musel rozhodnout pátý set. V něm se táborské hráčky vrátily k přesnější hře, a po výsledku 15:7 mohly slavit 2 ligové body za výhru 3:2.

VOLEJBAL TÁBOR - SK HLINCOVKA  3:0 (10,17,10)

Do druhého zápasu nastoupila děvčata Volejbalu Tábor s odhodláním uspět v co nejkratší možné době, a získat potřebné 3 body. Skvělou hrou po taktické stránce, podpořenou výbornou hrou všech hráček na hřišti, znamenalo, že po mnohdy úžasných výměnách a akcích, které se musely divákům líbit, slavil Tábor druhé vítězství, tentokrát ovšem 3:0.

Složení: BOČOVÁ, RYCHTECKÁ, DRACHOVSKÁ, V.NOVÁKOVÁ, NOVOTNÁ, JOŠTOVÁ, MACHAČOVÁ, ROSOLOVÁ, libero POŠMUROVÁ

Obrovská pochvala pro všechny hráčky Volejbalu za skvěle odvedenou týmovou práci, a za 5 ligových bodů!!!

Nejlepší hráčkou bych ovšem označil Karolínu Novotnou, která byla sobotní osobností v útoku táborského družstva.

Děkujeme opět úžasným fanouškům za podporu!!!

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...