1 liga JUNIORKY 28.9.2013

Publikováno: 28.09.2013IAutor: Panovský Vladimír

VOLEJBAL TÁBOR - SK TŘEBÍN  2:3 (17,-24,-22,23,-13)

složení: BOČOVÁ, NOVÁKOVÁ V., RYCHTECKÁ, LAUBEROVÁ, NOVOTNÁ, JOŠTOVÁ, ROSOLOVÁ, KREJČOVÁ, DRACHOVSKÁ, libero POŠMUROVÁ

V trochu smolném zápase pro domácí, který začal pro Tábor výborně (první set 25:17) rozhodl ovšem nevyužitý náskok ve druhém setu, a tím zbytečné problémy pro další vývoj zápasu. I přes snahu a vítězství ve čtvrtém setu, který znamenal alespoň bod, se v pátém dějství nepodařilo dotáhnout náskok soupeře, a v prvním ligovém zápase se muselo táborské družsvo spokojit s prvním ligovým bodem.

VOLEJBAL TÁBOR - SK TŘEBÍN  3:0 (10,23,17)

Ke druhému zápasu nastoupilo stejné složení jako v zápase prvním. Otěže hry měly od začátku v rukou táborské juniorky. Perfektní hrou v poli, podpořenou výbornou náhrou nahrávačky Venduly Novákové až po samotný útok. Velkým plusem pro naše barvy byla také spousta dobře postavených bloků. To vše znamenalo celkem poklidně zvládnuté utkání a výhru 3:0

Všechny hráčky si zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Rád bych ocenil, že některé hráčky nastoupily a pomohly týmu i přes to, že měly zdravotní problémy, velký dík !!!

Obrovský dík i všem fanouškům za úžasnou atmosféru a podporu. Vážíme si toho !!!

• 13

KP Mladší žákyňky 6-ky

duben 2018, autor Přemysl Oulík

Krajský přebor mladších žaček cinknul BRONZEM 8. 4. 2018 Poslední kolo Krajského přeboru mladších žaček a žáků v šestkovém volejbale, při účasti deseti družstev, odehrála ...

• 30

Mladší žákyňky - Česká Třebová

březen 2018, autor Přemysl Oulík

Velikonoční turnaj v České Třebové O Velikonočním víkendu 30. 3. – 1. 4., se družstvo táborských Mladších žaček, zúčastnilo volejbalového turnaje „O ...