ČVS, ČESKÝ VOLEJBAL

Kvalifikace ČP KKY,JKY Teplice - postup do 1. osmičky

Publikováno: 23.09.2013IAutor: Panovský Vladimír

O víkendu 21.-22.9 2013 se konala kvalifikace Českého poháru kadetek a juniorek . Hrálo se v Teplicích v krásné veliké hale.

Sobota:

Naše juniorky hrály v základní skupině 3 zápasy s těmito výsledky :

Volejbal Tábor - Střešovice KKY 2:0, Šanov Teplice 2:1, Karlovy Vary 0:2

Po základní skupině nám patřila 2 příčka.

Následovala semifinálová skupina, a tam nás čekala porce dalších 2 zápasů

Volejbal Tábor - Mělník 2:0, Sokolov 2:0

Neděle:

Nedělní program nám připravil hned na úvod poslední zápas semifinálové skupiny. Soupeřem nám bylo družstvo Litvínova. Naše hráčky si se soupeřem s přehledem poradily a zvítězily 2:0.
Třetí vítězství nás poslalo do závěrečných bojů skupiny o 1.-3. místo.

Prvním soupeřem nám bylo velice jistě hrající družstvo Střešovic JKY, a po nepovedeném výkonu naše prohra 0:2.
Posledním soupeřem nám bylo opět družstvo Karlových Varů. Možnost oplatit soupeři porážku ze základní skupiny byla pro naše hráčky obrovským motivem. Po prohranem prvním setu ovšem nastal veliký obrat a naše holky zvládly zodpovědnou a takřka bezchybnou hrou druhý i třetí zkrácený set na jedničku.

Volejbal Tábor - Střešovice JKY 0:2
Střešovice JKY - Karlovy Vary   1:2
Volejbal Tábor - Karlovy Vary   2:1

Zajímavé bylo, že ve skupině 1-3 vyhrálo každé družstvo jeden zápas, a jen horší poměr setů rozhodl, že Volejbal Tábor skončil na 3.místě. To nám ale nemohlo zkazit výborný dojem s celého průběhu kvalifikace a jistotu postupu do 1. osmičky ČP

Za skvělou hru, přístup v každém zápase a perfektní plnění taktických pokynů bych rád všem hráčkám poděkoval. Všech osm statečných hráček si zaslouží obrovskou pochvalu.

Složení Volejbalu: BOČOVÁ, NOVÁKOVÁ V.,RYCHTECKÁ, JOŠTOVÁ, MACHAČOVÁ, NOVOTNÁ, DRACHOVSKÁ T. a libero POŠMUROVÁ

• 05

finále - barevný volejbal

červen 2018, autor Přemysl Oulík

Festival barevného volejbalu - Celostátní finále Za účasti 133 dvou a tříčlenných družstev, bezmála 450 děvčat a chlapců se uskutečnil o víkendu 2. – 3. 6. 2018 v Jindřichové Hradci ...

• 29

OP mladších žákyň

květen 2018, autor Vladimír Panovský

Dne 26.5.2018 okračoval na antukových kurtech Hlincovky OP mladších žákyň v šestkách. Volejbal Tábor "A" nastoupil ve skupině A s těmito výsledky : Hlincovka "A" 0:2, Slvia JU ČB 1:2, Hlincovka ...