1.LIGA JUNIOREK : VT - Třebín

  1. Liga juniorek:  VT – Třebín

24.01.2020

Poslední dvojutkání v základní skupině  I. Ligy juniorek proti českobudějovickému Třebínu skončila jasnými výsledky 3:0 (14,12, 21) a 3:1 (19,11,-21,18) pro naše hráčky.

Do obou utkání jsme nastoupili v základní sestavě se smečařkami N.Gruberovou , N.Lutovskou a univerzálkou Š.Jakubcovou. Na postech středových-blokujících hráček byly T. Douchová, M.Kincová a na náhře B.Babůrková. Liberem byla N.Vrtišková. V průběhu obou utkání pak střídaly kadetka Z.Matějková na náhře a na bloku pak A.Nováková a B.Dolejšová.  Oba zápasy měly jednoznačný průběh, kde  naše hráčky soupeře převyšovaly ve všech činnostech. Škoda zbytečně ztraceného třetího setu ve druhém utkání, kdy jsme si mysleli, že výhra je jasná a polevili jsme v koncentraci.

Obě tato utkání byla naše poslední v základní části skupiny B, kde naše družstvo obsadilo 2 .místo za suverénně vítězným týmem Hlincovky. Společně s družstvem na třetím místě – Plzní postupujeme do I. skupiny nadstavbové části, ve které se bude bojovat o postup do kvalifikace o nejvyšší soutěž juniorek – o extraligu. Všem hráčkám patří poděkování za velmi dobrou reprezentaci táborského volejbalu a za již jasné zachování 1. Ligy pro příští sezonu.