1.LIGA JUNIOREK : VT - KRALUPY

  1. Liga juniorek:  VT – Kralupy n. L.  

12.02.2020 

Další dvojutkání v nadstavbové části 1. ligy juniorek jsme na domácí palubovce nastoupili proti družstvu Kralup, které vyhrálo základní část skupiny  A. Termín tohoto dvojutkání byl pro nás velice nevýhodný, protože zasahuje do našich  jarních prázdnin a ze základní sestavy nám chyběly čtyři hráčky. Náhradní termín se nám nepodařilo zajistit a proto družstvo bylo doplněno kadetkami            Z. Matějkovou, K.Prokopovou a A.Mrázkovou. Oslabený tým pak nestačil na juniorky  TJ Kralupy n. L.   a prohrál obě utkání  0 : 3 (-18, -19, -15) a 0 : 3  (-13, -9, -8).

Do prvního utkání nastoupila základní sestava ve složení:  M.Kincová, N.Lutovská, B.Babůrková, T.Douchová, Z.Matějková, K.Prokopová a libero N.Vrtišková.  Během utkání pak střídala A.Mrázková. Hned od začátku prohráváme a soupeřky první set s přehledem vyhrávají. Ve druhém setu vedeme 9:7, pak ale našimi chybami jsme umožnili hráčkám Kralup převzít vedení, které  postupně navyšovaly a  set zakončily skórem 25:19. Ve třetím setu je stav vyrovnaný do stavu 14:15, pak přichází šňůra podání, které nejsme schopni přihrát a set prohráváme 15:25. Do druhého utkání nastupujeme s cílem uhrát lepší výsledek, ale hra se nám nedaří. Chybujeme zejména v přihrávce podání soupeřek, chybami v postavení při obraně a kazíme i vlastní podání.  Přes veškerou snahu všech hráček na hráčky soupeře nestačíme a utkání hladce prohráváme 3 : 0. Vítězství Kralup bylo zasloužené, jejich hráčky výškově i herně náš tým převyšovaly.

V průběžné tabulce po tomto kole jsme spadli na šesté místo, kdy nás přeskočila Plzeň, která vyhrála jedno utkání nad Karlovými Vary.