1.LIGA JUNIOREK : VT - Benešov

První domácí dvojutkání juniorek skončilo vítězně

Poprvé v této sezóně 1.ligy se juniorky představily v domácí hale „Kvapilka“. Soupeřem jim bylo družstvo  „VK Benešovská 1.volejbalová“.

Naše juniorky nastoupily do prvního utkání v základní sestavě: M.Kincová, N.Gruberová, A.Martínková, N.Lutovská, B.Babůrková, Š.Jakubcová a libero kadetka K.Prokopová. Již od začátku se ujaly vedení a první set s převahou vyhrály. Druhý set byl vyrovnanější, ve kterém soupeřky uhrály 21 bodů.  V posledním- 3.setu naše hráčky dominovaly a výrazně set vyhrály. Nejlepšími  hráčkami byly smečařky  M.Kincová a N.Grůberová i střídající středová hráčka L.Nováková.

Druhé utkání jsme zahájili ve stejné základní sestavě. První dva sety byly hrány v režii našich juniorek a s převahou také oba sety vyhrály. Pod dojmem již jasného vítězství naše hráčky ve třetím setu hru zvolnily a přenechávaly vedení soupeřkám. Po vyrovnaném stavu 10:10 prohrávaly 10:15, pak 15:20 a v koncovce dokonce 22:24. Díky maximálnímu soustředění a trpělivé hře nakonec set vyhrály stavem 26:24. V tomto utkání kromě smečařek dobře zahrály i středové hráčky A.Martínková a N. Lutovská. Pochvalu za zodpovědný výkon v obou utkáních a zejména za uhranou koncovku 3.setu druhého utkání patří však všem hráčkám.

Obě vítězství 3:0 nás po odehraných čtyřech utkáních posunula na první místo průběžné tabulky před družstvo SK Hlincovka, které je o 1 bod horší.