1.LIGA JUNIOREK : Plzeň - VT

Juniorky v 1. Lize opět vítězně

Další dvě vítězství 3:2 a 3:1 vybojovaly juniorky na půdě Lokomotivy Plzeň.

První utkání bylo vyrovnané a o vítězství rozhodl až tie-break. První set naše družstvo vyhrálo, ale následně oba další sety rozdílem 3 a 4 bodů prohrálo. Ve čtvrtém setu se hodně zlepšila naše hra v poli i na smeči a set jsme s výrazným skórem 25:12 vyhráli. V pátém setu jsme ve velmi dobrém výkonu pokračovali a průběžné vedení v tie breaku jsme ukončili skórem 15:10. Oporami byly smečařka N.Gruberová a na pozici univerzálky hrající Š.Jakubcová. Hru dobře organizovala nahrávačka B. Babůrková a výborný výkon na postu libera předvedla N.Vrtišková.

Druhé utkání pro nás nezačalo dobře a přesto, že jsme v prvním setu v koncovce vedli 24:22, set jsme nakonec prohráli 27:25. Hráčky prohra prvního setu nezlomila a naopak je motivovala ke zlepšenému výkonu. Výbornou hrou v poli a velmi dobrým podáním jsme zbývající tři sety vyhráli.

Z dosavadních soupeřů bylo družstvo Lokomotivy Plzeň pro nás zatím nejsilnějším týmem. Naše hráčky v obou utkáních předvedly výborný výkon, zejména hrou v poli, kde se všechny překonávaly v obětavosti. Velmi dobře podávaly a dařilo se nám i v útoku. Za dosud nejlepší výkon si zaslouží pochvalu celé družstvo.

Po šesti odehraných vítězných utkáních jsme na druhém místě průběžné tabulky se stejným počtem bodů jako vedoucí tým Hlincovky.  O průběžném vedení v tabulce bude rozhodovat vzájemné dvojutkání hrané tuto sobotu v hale Kvapilova.  Přijďte naše hráčky povzbudit – těšíme se na vaši podporu.