1.LIGA JUNIOREK : Hlincovka - VT

1. Liga juniorek:  Hlincovka - VT

16.01.2020

V předposledním  dvojutkání v základní skupině  bylo našim soupeřem družstvo Hlincovky, které je leadrem naší skupiny a doposud neprohrálo ani jedno utkání. Soupeř disponuje velmi dobře hrajícími  hráčkami, z nichž některé pendlují v 1.NL žen. Utkání měla jednoznačný průběh, dvakrát jsme prohráli 3 : 0 (11, 9, 18) a 3 : 0 (15, 10, 23).

Přestože již několik sezón se nám nepodařilo družstvo Hlincovky porazit, šli jsme do utkání s odhodláním uhrát dobrý výsledek a pokud bychom zopakovali výkon jako proti Plzni, pokusit se i vyhrát.  Hned na začátku prvním setu se ukázala síla soupeřek, i když naše hráčky hrály s nasazením a obětavě v poli, na soupeře jsme nestačili a hladce jsme prohráli i další dva sety . První utkání odehrála základní sestava : M.Kincová, N.Gruberová,  Š.Jakubcová,  T.Douchová,   B. Babůrková, N.Lutovská, libero N. Vrtišková a v průběhu utkání střídala kadetka Z. Matějková B.Babůrkovou, která již delší dobu hraje se zraněním ruky. I druhé utkání jsme odehráli ve stejné základní sestavě a první dva sety byly obdobou předchozího utkání a juniorky Hlincovky je jasně vyhrály. Třetí set byl vyrovnaný a rozhodovalo se o něm v koncovce, které se štěstím vyhrála Hlincovka.

I přes dvě prohry jsme stále na druhém místě průběžné tabulky a poslední dvojutkání základní skupiny hrajeme doma proti týmu juniorek Třebína.