1.LIGA - Teplice nad naše síly

V dalších zápasech 1 ligy druhé části vyjelo táborské družstvo do Teplic.

V prvním zápase byl vyrovnaný pouze první set, kde holky se soupeřem držely krok. Bohužel prohra 30:28, dala jasný směr do zbytku zápasu. Další dva sety byly jasnou záležitostí domácích 25:10 a 25:15.

Druhý zápas se na začátku nesl v duchu konce prvního. Výsledek 25:16 předznamenal, že bez větší snahy a bojovnosti moc šancí na body nebude. Ve druhém setu se hra opět vyrovnala, ale v koncovce měl soupeř zase více štěstí a vyhrál 26:24. Zlepšený výkon táborkých děvčat dal příslib do třetí sady. Vyrovnanou partii jsme tentokrát vyhrály 25:23. Čtvrtí set byl zase lepší pro domácí a radost z celkového vítezství byla veliká.

Teplice - Tábor 3:0 (28,10,15) a 3:1 (16,24,-23,19)

Složení: kap. KINCOVÁ, GRUBEROVÁ, A.KREJČOVÁ, T.KREJČOVÁ, DOUCHOVÁ, Z.MATĚJKOVÁ, LUTOVSKÁ