1. LIGA JUNIOREK

Včera odehrály juniorky Volejbalu Tábor další ligové zápasy. Tentokrát byl naším soupeřem tým Klatov.

První zápas našim děvčatům vůbec nevyšel a prohra 3:0 po setech 25:15,25:13 a 25:13 jasně vypovídá o tom, kdo byl na hřišti pánem.

To druhý zápas byl od počátku úplně jiný. Táborské hráčky se soupeři vyrovnaly a kolikrát  byly i lepším celkem na hřišti. První set po boji patřil nám 25:23. Bohužel ve druhém setu neunesla děvčata na podání tíhu okamžiku v koncovce a výborně rozehraný set nakonec po dalším boji prohrála 31:29. Třetí set byl ovšem "tajfun" ze strany našich hráček, a domácí jen marně sledovaly narůstající konto, které se zastavilo na 25:7 !!! Čtvrté dějství opět patřilo domácím hráčkám. Rozhodnout o vítězi musel pátý set. V něm byla jasně vidět snaha táborských volejbalistek o získání "alespoň " dvou bodů. Nakonec se to podařilo za výsledek 15:9.